איך בוחרים חברה לניקוי ספות?

ספות הם הפינוק בכל בית או משרד, עליהן מתרווחים בסוף היום וצופים בטלוויזיה או מארחים חברים או בני משפחה ושותים קפה. אך עם כל הכיף הגדול של הספות הללו, נראה כי יש צורך לתחזק אותן מבחינת ניקוי, הרי אם הן מוכתמות ומלאות באבק, לא רק שתוכלו לפתח אלרגיה, אלה הן יפריעו רבות לנוף בביתכם ויקנו לחלל הסלון מראה מוזנח.

את הספות ניתן לנקות באופן עצמאי על ידי שואב אבק או חומרים שונים, אך כמובן שבמידה ויש כתם רציני על הספות, בעיקר כאשר מודבר בספות מבדים שונים, כדאי כל תקופה מסוימת להיעזר בחברות שמציעות ניקוי ספות בצורה מקצועית.

בחירת חברה לניקוי ספות, היא לא עניין של מה בכך ודורשת מקצועיות רבה לצד אמינות ושימוש בחומרים איכותיים, הרי ישנם כתמים עקשניים שאינם יורדים בקלות, כך שיש צורך בשימוש בחומרים המותאמים לסוג הבד ולסוג הכתם, כך שמצד אחד יורידו את הכתמים ומצד שני לא יפגעו בבד של הספה.

גם ספות עור זקוקות לטיפול רגיש ושימוש בחומרים איכותיים וכאשר מדובר בספות יקרות מעור אמיתי – אין מקום לפשרות ויש לבחור רק בחברה מקצועית.

איך מתבצע תהליך ניקוי ספות בבית 2

איך תוכלו לבחור חברה שהיא גם אמינה וגם מקצועית?

מוניטין החברה –

ככל שלחברה יש יותר מוניטין וניסיון בתחום, כך הסיכוי גבוה יותר שתהיו מרוצים משיטות הניקוי והמקצועיות של החברה, הרי חברה בעלת ניסיון רב מכירה וודאי את כל סוגי הבדים מהם עשויות הספות ואת שיטות הניקוי שלהן.

קבלו המלצות ממכרים או חברים –

אין כמו לקבל המלצות מלקוחות קודמים או מכרים שישתמשו בשירותי החברה ואכן היו מרוצים. לכן, תמיד כדאי לקבל המלצות מחברים טרם בחירת החברה.

בדקו את זמינות החברה –

חברות מקצועיות לרוב ישלחו בעלי מקצוע באותו יום או בימים הקרובים, שהרי אם הספה מוכתמת ויש לכם אורחים חשובים, וודאי תרצו שיגיעו אליכם במהירות האפשרית.

שימוש בחומרים איכותיים –

בקשו לדעת אם אילו חומרים החברה משתמשת, הרי לחומרים יש השפעה רבה על הנראות הסופית וקבלת מראה נקי ונעים למגע.