איך בוחרים חברה לניקוי שטיחים?

 

שטיחים תורמים רבות למראה הכללי של הבית או המשרד ונראה כי הם נעשו חלק מהנוף בבתים ומשרדים רבים. שטיחים הם יעילים לא רק לאווירה החמימה של החלל, אלה במשרדים הם יכולים להוריד את ההד בחלל ולסייע לעובדי המשרד לקבל שקט מוחלט כאשר הם משוחחים בטלפון ושלא לדבר על העובדה כי לא שומעים את רעשי העקבים שאף הם יכולים להוות מטרד למשרדים בהם מדברים הרבה בטלפון או במשרדים בהם עובדים זקוקים לריכוז רב בעת עבודתם.

אך עם כל היתרונות הרבים של השטיחים, יש צורך לנקות אותם בצורה יסודית, שהרי הם צוברים אבק ולכלוך שוודאי לא תרצו לנשום אותם במהלך היום ולפתח אלרגיות.

ניקוי והסרה של כתמי שתן וריחות מהשטיחים 1

את השטיחים מומלץ לנקות לפחות אחת לשבוע על ידי שואב אבק, אך בבתים ומשרדים בהם יש לא מעט אורחים המתארחים בחלל, כדאי לנקות את השטיחים על ידי שואב אבק פעמיים בשבוע ואף יותר. אחת לתקופה מסוימת בהתאם לצורך, חשוב לבצע ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית, על מנת להסיר כתמים טרדניים שעלולים להיספג בשטיח ולגרום לריח לא נעים בחלל.

אך איך בוחרים חברת ניקוי שטיחים שתהיה גם אמינה וגם מקצועית?

בדקו את ניסיון החברה –

ככל שלחברה יש יותר ניסיון, כך הסיכוי שתהיו מרוצים יגדל יותר, הרי חברה בעלת ניסיון רב מכירה וודאי את כל סוגי השטיחים בשוק ויש לא מעט.

קבלו המלצות –

אין כמו לקבל המלצות מלקוחות קודמים שהיו מרוצים ממכלול שירותיה של החברה, שהרי כמו שאומרים – "אין חכם כבעל ניסיון". לכן, פנו לחברים או מכרים ובקשו מהם המלצות על חברה מקצועית.

זמינות –

בדקו את זמינות החברה ותוך כמה זמן הם מתחייבים להגיע להעניק לכם שירות, הרי במידה ונשפך משקה על השטיח, יש לטפל באופן מהיר בכתם לפני שיתייבש.

מחירים –

חשוב לבצע סקר שוק בין כמה חברות על מנת לאמוד את המחירים, אך כמובן חשוב שלא להתפשר על מיומנות החברה, אמינות, יחס אישי, שימוש בחומרים איכותיים, שירות הגעה עד בית הלקוח ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם.